Sık Sorulan Sorular

Bu sayfa en son Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

Öne Çıkanalar

Hangi nakliye yöntemleri mevcuttur ?

www.omeyva.com’dan satın aldığınız ürünler “Aras Kargo” ile ürün detayında belirtildiği şekilde ücretsiz kargo ve ya kargo alıcıdan seçenekleri ile 2 iş günü içerisinde kapıdan teslim edilmek üzere sevk edilirler.

Siparişimi ne zaman teslim alacağım ?

Normal şartlarda kargolar Türkiye içi şehirler arasında en fazla 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedirler. Kargoların yoğun olması, resmi tatiller gibi istisnai durumlar da kargo teslim süreleri uzayabilmektedir. Siparişleri genellikle aynı gün, en geç 2 iş günü içerisinde sevk ediyoruz. Siparişinizin size teslim edilmesi öngörülemeyen istisnai durumlar haricinde en fazla 5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. 

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız sisteme girilir. Omeyva.com daki hesabım sayfanızdan kargo takip numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Kargo takip numaranız ayrıca hesabınızı oluştururken tanımladığınız email adresinize de otomatik olarak gönderilir.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı ?

Sipariş vermek için kullanıcı hesabı oluşturmak zorunda değilsiniz ancak siparişlerinizin takibini yapabilmek, yeniliklerden haberdar olabilmek ve sepet sayfanızı görüntüleyerek geçmiş siparişlerinizin kayıtlarına ulaşabilmek için kullanıcı hesabı oluşturmanız tavsiye edilir.

Sık Sorulanlar

Hangi nakliye yöntemleri mevcuttur ?

www.omeyva.com’dan satın aldığınız tüm ürünler standart olarak “Aras Kargo” firması ile ile kapıdan teslim edilmek üzere gönderilirler. Müşteriler farklı teslimat metodları kullanmak istiyorlarsa, ödeme sayfasındaki formu doldururken sipariş notu alanından, elektronik posta ya da müşteri hizmetleri hattından isteklerini bildirebilirler.

Siparişimi ne zaman teslim alacağım ?

Normal şartlarda kargolar Türkiye içi şehirler arasında en fazla 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedirler. Kargoların yoğun olması, resmi tatiller gibi istisnai durumlar da kargo teslim süreleri uzayabilmektedir. Siparişleriniz ödemenin alınmasından itibaren en geç 2 iş günü içerisinden direkt kendi depolarımızdan sevk edilirler.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız sisteme girilir. Omeyva.com daki hesabım sayfanızdan siparişlerim sekmesini kullanarak kargo takip numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Kargo takip numaranız ayrıca hesabınızı oluştururken tanımladığınız email adresinize de otomatik olarak gönderilir. Kargo takip numaranıza ulaştıktan sonra aşağıdaki Aras Kargo  internet sayfasından sipariş numaranızı yazarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takip

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Omeyva.com web sayfasında satın almak istediğiniz ürüne tıkladığınızda ürünün özelliklerini de görebileceğiniz satın alma sayfası karşınıza çıkar. Ürün resminin yanındaki beyaz alana satın almak istediğiniz adeti yazıp sepete ekle sekmesini tıkladığınızda ürün sepetinize eklenir. Daha sonra Sepet sayfası üzerinden İsim ve Adres bilgilerinizi girerek ve ödeme metodu belirleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Herhangi bir sorum ya da sorunum olduğunda nasıl iletişime geçmeliyim ?

Müşteri hizmetleri servisimiz her gün saat 9.00 ile 18.00 arasında hizmet vermektedir. Hakkımızda ve iletişim sayfalarımız üzerinden ya da aşağıdaki telefon numaraları ve email adreslerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tel : 0090 464 212 2660
Email : bilgi@omeyva.com

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı ?

Sipariş vermek için kullanıcı hesabı oluşturmak zorunda değilsiniz ancak siparişlerinizin takibini yapabilmek, yeniliklerden haberdar olabilmek ve sepet sayfanızı görüntüleyerek geçmiş siparişlerinizin kayıtlarına ulaşabilmek için kullanıcı hesabı oluşturmanız tavsiye edilir.

Bu siparişi ben vermediysem ne yapmalıyım ?

İsim benzerliklerinden ve kullanıcı hatalarından kaynaklanabilen bazı durumlarda sipariş veren size ait mail adresini girmiş olabilir. Bu gibi durumlarda lütfen Çağrı merkezimiz ya da email yoluyla durumu bize bildirin.

Misafir kullanıcı olarak verilen siparişler üye olduktan sonra hesap sayfasında görünür mü ?

Misafir kullanıcı olarak verilen siparişler yalnız sipariş verirken kullanılan email hesabından görüntülenebilir. Sonradan üye olmanız durumunda hesap sayfanızda görüntülenmezler.

3D Secure Nedir ?

3D Secure internet alışverişlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş, tek kullanımlık şifre ile kimlik doğrulama sistemidir. Bu sistem banka kuruluşları tarafından geliştirilmiştir. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişi tamamlarken size bankanız tarafından özel ve tek kullanımlık bir şifre iletilir. Bu şifreyi kullanarak satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlamış olursunuz. Kredi kartı numaranız ve bilgileriniz başka biri tarafından biliniyor bile olsa bu şifre olmadan alışveriş yapılamaz.

Hangi kredi kartları ile alışveriş yapabilirim ?

Omeyva.com iyzico sanal pos entegrasyonu kullanmaktadır. Bütün kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızın özelliğine bağlı olarak sistem üzerinden ya da bankanız üzerinden yaptığınız alışverişi taksitlendirebilirsiniz.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close