Ödeme ve Teslimat

Değerli Müşterilerimiz,

Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
Sitemizde ki tüm ürünler Karaali Kimya’nın ürettiği, Distribütör’ü ya da Bayii ( Türkiye yetkili dağıtıcı ve satıcısı ) olduğu ürünlerdir.
Tüm ürünlerimizin gönderimi kendi stoklarımızdan yapılmaktadır.
Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Yetkili kargo firmamız Aras Kargo’dur.

1) Ödeme Şekilleri
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) şeklinde Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Banka Hesap numaralarımız aşağıda beyan edilmiştir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. IBAN NO: TR810001000248453371145004

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Karaali Kimya şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Detaylı Bilgi için iptal/iade/değişim sayfasına bakınız.

4) Teslimat
Değerli müşterilerimiz; İş günlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz 2 gün sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır. Örneğin; Salı günü vermiş olduğunuz siparişinizin perşembe günü depomuzdan çıkışı sağlanır.
Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtilen kadar iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Rize merkezli şirketimizden ürünleri Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Sipariş Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. Siparişlerinizi Müşteri Hizmetleri Portalı içindeki yada Anasayfanın en üst kısmında bulunan Sipariş Takibi sekmesinden takip edebilirsiniz.

Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Kargo görevlisinden almış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0464 212 2757 numaralı fax’a ya da “bilgi@omeyva.com” email adresine gönderiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

close